VYDAVATELSTVÍ

Pohlednice

Zakázkové zhotovení pohlednic měst, obcí, hotelů, rekreačních zařízení, lázeňských ústavů, penziónů a pod. Pohlednice jsou v klasickém nebo dlouhém formátu s konečnou úpravou lesklým laminem na lícové straně. Výběr z vydaných pohlednic je ZDE.

Do současnosti bylo vydáno 185 novotisků pohlednic.  Celkový náklad dosud vydaných pohlednic převyšuje milion kusů.

Leporela

Leporela k propagaci měst a obcí, přírodních a architektonických památek.
Specifikace: 9 obrázků, celkový rozměr 10,5 x 67 cm, složeno na formát 10,5 x 7,5 cm, lícová strana barevná, rubová (textová) s černým tiskem, konečná úprava lesklé lamino na lícové straně.

Kalendáře

Pro firmy, města a regiony vydáváme kapesní, stolní a nástěnné kalendáře. Pro ekonomicky silné firmy vydáváme firemní kalendáře v libovolném provedení.

Prospekty

K propagaci měst, obcí, regionů, hotelů, penzionů, lázeňských ústavů, firem a jejich výrobků brožury, prospekty, letáky, pexesa, katalogy a další tiskoviny. Výběr k náhledu je ZDE.

Knihy věnované historii

Pro města a obce zakázkové zpracování a vydábní publikací zaměřených na jejich historii. Dosud jich bylo vydáno 25, další se připravuje. Přehled vydaných knih je ZDE.

Knihy věnované Islandu 

​Zatím jich vyšlo sedm - jsou uvedeny v oddílu, věnovaném Islandu.

Zakázkové zhotovení pohlednic, prospektů, brožur, katalogů a jiných tiskovin zahrnuje pořízení fotografií, zpracování textů včetně případných jazykových mutací, grafické návrhy, litografie, tisk, knihařské zpracování a dodávku k zákazníkovi.